Sylwia Słupianek

         Blogerka, Recenzentka

Nie wiem, kiedy i od czego zaczęła się moja miłość do książek. Z całą pewnością była to jednak zasługa mojej mamy, która twierdzi, że czytać zaczęłam, mając zaledwie trzy latka. Trudno więc, żebym pamiętała.

Pisać o książkach zaczęłam natomiast na pierwszym roku studiów na politechnice. Moim entuzjazmem do literatury i opowiadaniem o wszystkich przeczytanych książkach zanudzałam moich znajomych-ścisłowców. Pewnego dnia po prostu powiedzieli mi: weź no załóż sobie jakiegoś bloga, czy coś i tam się wyżywaj, a nie na nas. Jak powiedzieli, tak zrobiłam i po wielu próbach, wzlotach i upadkach powstały Białe Mebelki – mój kawałek internetu. Tym samym skończyła się moja przygoda na politechnice, a ja zdecydowałam się na wymarzoną filologię polską.

Kiedyś czytałam głównie kryminały, thrillery i horrory. Aktualnie poszerzam swoje horyzonty i staram się sięgać po każdy gatunek.

Zawodowo jestem pełnoetatową mamą małego Pokurcza – gwiazdy cyklu Matka Polka Recenzentka. Po godzinach natomiast zajmuję się copywritingiem i marketingiem sieci. Czytam głównie w autobusach i w nocy. Z pisaniem jest podobnie.

Zapraszam Was więc do mojego świata. Rozejrzyjcie się, rozgoście i zostańcie na dłużej!

 

Matka Polka Recenzentka

Matka Polka Recenzentka to cykl, który miał być taką przysłowiową „zatkajdziurą”, treściami, które miały się pojawiać, gdy nie mam czasu na długie recenzje. Nie wiązałam z nim większych nadziei, dlatego bardzo zdziwiła mnie jego popularność.

Matka Polka Recenzentka to przede wszystkim recenzje książek dla dzieci (tych małych i tych nieco większych też), ale także posty dotyczące czytania z dziećmi i dla dzieci. Taki perantingowo-literacki mix z Pokurczem w roli głównej 🙂

lata czytania

lat blogowania

przeczytanych książek, albo i więcej…

recenzji i wciąż pojawiają się nowe!