Książki, recenzje, wywiady

Białe Mebelki

Białe mebelki – blog o literaturze

Recenzje książek

Czytanie książek i pisanie o nich to moja pasja od niepamiętnych czasów. Dlatego właśnie powstały Białe Mebeki – miejsce, w którym mogę dzelić się tą pasją z Wami.

Zapraszam do mojego świata – świata recenzentki, copywiterki, matki polki. Do świata pełnego książek, magicznych światów i niesamowitych opowieści, którymi na co dzień się otaczam.

Cykl

Matka Polka Recenzentka

Odkąd zostałam mamą staram się zaszczepić miłość do czytania swojemu Pokurczowi. Od samego więc początku mu czytam i otaczam go książkami, aby stały się one naturalnym elementem jego codzienności.

Siłą rzeczy sięgam więc po książki dla maluszków. Stąd dowiecie się, jakie książki dla dziecka wybrać czy jak zachęcić dziecko do czytania.

Po książki dla dzieci starszych i młodzieży sięgam od niedawna. Wszystkimi odkryciami dzielę się z Wami tutaj.

Poznajmy się się więc. Matka Polka Recenzentka zaprasza wszystkich rodziców!

Opinie

Co mówią o Białych Mebelkach?

Rafał Cuprjak

Białe Mebelki należą do wąskiego grona moich ulubionych blogów literackich. To precyzyjne recenzje, drobiazgowe analizy. To świetnie skomponowane opowieści o książkach, namalowane w niepowtarzalnym kolorowym stylu. Zdecydowanie polecam.

Wojciech Klęczar

Nie przepadam za blogami literackimi, jednak Białe Mebelki to wyjątek. Sylwia Słupianek o książkach pisze rzeczowo i wnikliwie, a jednocześnie od serca i bez zadęcia. I przede wszystkim – z dystansem. Dystansem rzeczywistym, a nie tym udawanym, za którym uwielbiają się skrywać dyletanci. Sylwia czasem poleca, czasem odradza, ale nigdy nikomu się nie podlizuje. Gorąco polecam.

Współpraca

Białe Mebelki współpracują z wydawnctwami i autorami!